Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens

  • 60 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 2 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Αθήνα απέχει μόλις 450 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Δάφνη και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Αλσοσ.

Υπάρχει βεράντα για να χαλαρώσετε.

Το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με πλυντήριο πιάτων.

Νέα Σμύρνη και Ιερός Ναός Αγίας Μαρίνης Θησείου βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 3 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Ο Ναός Παναγίας Γοργοεπηκόου και Αγίου Ελευθέριου απέχει 3,1 χλμ. από το διαμέρισμα. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Μοναστηράκι είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Emfasis Loft Spacious & Elegant Αθήνα
Luxurious Maisonette 4 Metro Stops To Acropolis
Τιμή μόνο για κινητά

Luxurious Maisonette 4 Metro Stops To Acropolis

9.7
Εξαιρετικό 4 σχόλια
675 μ από το κατάλυμα
USD 137 USD 123
ανά νύχτα
Acropolis View Sky Suite With Jacuzzi Near Metro
Τιμή μόνο για κινητά

Acropolis View Sky Suite With Jacuzzi Near Metro

9.8
Εξαιρετικό 4 σχόλια
971 μ από το κατάλυμα
Acropoli Vibes At Kosmos Getaway
Τιμή μόνο για κινητά

Acropoli Vibes At Kosmos Getaway

9.4
Άριστο 17 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 119 USD 107
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    35 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    3,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV
    • CD player

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 07:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας00001073240
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens περιλαμβάνουν Ναός Παναγίας Γοργοεπηκόου και Αγίου Ελευθέριου, Νέα Σμύρνη καθώς και Ιερός Ναός Αγίας Μαρίνης Θησείου.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens θα είναι 90€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Emfasis Loft Spacious & Elegant Athens περιλαμβάνουν Ladokolla και Στο Δαφνι και απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Υπάρχει πλυντήριο στο διαμέρισμα;
      Ναι, υπάρχει πλυντήριο ρούχων στο διαμέρισμα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    35 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Tavros Railway Station
    3,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Emfasis Loft Spacious & Elegant Αθήνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο